Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Taliną


Talinas – populiari turistų kryptis. Miestas stebina savo jaukumu, neįprastu įvaizdžiu, įdomia, tiek šiuolaikiška, tiek ir viduramžiška architektūra. Lankytinos vietos, lankytini objektai, įdomi gamta, muziejai, restoranai, naktiniai klubai ar barai nepalieka nei vieno abejingo. Šiame mieste veiklos randa jaunimas ir vyresnio amžiaus žmonės. Jeigu pasirinkote skrydį į Taliną, iš anksto pasirūpinkite, kad pigūs lėktuvo bilietai atsidurtų jūsų kišenėje.

Pigūs skrydžiai į Taliną

Nebrangūs skrydžiai į Taliną yra vykdomi iš įvairių lokacijų: VilniausKauno bei Latvijos sostinės Rygos. Rygą kiekvienas gali pasiekti labai nesunkiai. Tai vos keturios valandos keliaujant autobusu, o mašina, tikriausiai, Rygos oro uostą pasieksite dar greičiau. Pigūs skrydžiai į Taliną bus tada, jeigu pirksite bilietus iki kelionės pradžios likus bent jau pusei metų.

Pigiausi skrydžiai į Taliną būna, kai skrydžių bendrovės paskelbia įvairias akcijas. Kartais bilietai parduodami vos už 1 eurą, todėl žmonės skuba tokius bilietus kuo greičiau išpirkti. Vis dėlto, jeigu randate skrydžiui į Taliną akciją, paskubėkite ir pamatykite Estijos sostinę investavę į tai minimaliai.

Pasirūpinę pigiais lėktuvo bilietais, galėsite susiplanuoti savo kelionę dar detaliau, o likusius pinigėlius, kuriuos sutaupysite skrydžiui, galėsite išleisti mieste, kadangi jame pramogų ir įdomios veiklos tikrai netrūksta.

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF