Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Paskutinė minutė į Taliną


Talinas yra žavinga Estijos sostinė, tai dinamiškas miestas, stebinantis savo originaliu stiliumi, modernumu, o tuo pačiu ir senoviniu paveldu. Mieste pastatai originalūs, šiuolaikinio stiliaus, tačiau vos įžengus į senamiestį, atsiveria įspūdingi pilių vaizdai, gatvės – grįstos akmenimis, o viduramžiška architektūra tiesiog pribloškianti. Jeigu nusprendėte, kad Talinas privalo būti jūsų atostogų arba ilgojo savaitgalio objektas, iš anksto pasirūpinkite lėktuvo bilietais, kuriuos kartais pirkti paskutinę minutę labai apsimoka.

Paskutinė minutė į Taliną

Paskutinės minutės kelionės į Taliną yra dažnai pateikiamos įvairių skrydžių bendrovių. Paskutinės minutės į Taliną arba labai pigių bilietų įsigyti galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.

Paskutinės minutės pasiūlymai dabar galėtų būti sulyginami su akcijų paskelbimu, kai išleidžiamas tam tikras kiekis bilietų už vieną eurą ir t. t. Tai – reklaminės akcijos, kurių žinia paplinta taip greitai, kaip ir parduodami pigieji bilietai.

Jeigu esate spontaniški ir mėgstate iššūkius, pasirūpinkite, kad paskutinės minutės skrydis į Taliną būtų kuo pigesnis ir iš anksto susiplanuokite likusias kelionės išlaidas. Nors Talinas nėra brangus miestas, vis dėlto, palyginus su Lietuva, kainos yra aukštesnės

Linkime malonaus poilsio ir gero skrydžio į Taliną.

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF