Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Taliną


Estijos sostinė yra labai mylima žmonių ne tik iš viso pasaulio kampelių, bet ir Lietuvos gyventojų. Tai įspūdingas ir unikalus miestas, kurį lengviausiai ir patogiausiai galima pasiekti lėktuvu. Autobusu ar automobiliu kelionė tikrai prailgs, taip pat, dažniausiai, sumokėsite žymiai daugiau nei renkantis skrydį lėktuvu.

Skrydžiai į Taliną iš Lietuvos yra vykdomi iš 2 lokacijų: (Vilniaus ir Kauno) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro.

Pigūs skrydžiai į Taliną

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Taliną tapo dar labiau prieinami. Skrydis į Taliną praeis greitai ir patogiai, jeigu pasirūpinsite savo užimtumu patys: pasiimsite knyga, nešiojamą kompiuterį ar dar kokią nors priemonę.

Tiesioginiai skrydžiai

Tiesioginiai skrydžiai į Taliną yra vykdomi iš Vilniaus. Talinas nuo Lietuvos sostinės Vilniaus yra nutolęs 602 kilometrus (važiuojant automobiliu), todėl skrydis neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą. Skrydžiai iš Vilniaus į Taliną vykdomi ganėtinai dažnai, todėl norėdami nuskristi į Estijos sostinę savaitgaliui, drąsiai galite tai padaryti.

Paskutinės minutės skrydžiai į Taliną

Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Taliną įsigyti dažniausiai galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF