Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Turizmas Taline


Jau turėdami bilietus savo kišenėje, susiplanavę atostogas, pasirūpinkite, kad jūsų atostogos praeitų tinkamai ir be jokių komplikacijų. Visgi, jeigu iškyla problemų – Talino turizmo informacijos centrai yra visada jūsų paslaugoms.

Turizmas Taline yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūsta į Taliną. Ir vasaros, ir žiemos metu, miestas sulaukia daug atvykėlių iš visų pasaulio šalių, tiek iš kaimyninių, tiek ir tolimiausių. Talinas tikrai turi ką pasiūlyti, turi ką parodyti, turi pramogų, kurioms abejingas nelieka nei vienas žmogus. Talino kultūra yra visiškai kitokia nei lietuvių ar latvių, ją yra paveikusios Skandinavijos šalys, todėl kultūrą verta pažinti, kaip ir verta susipažinti su estų tradicijomis. 

Talino turizmo informacijos centras maloniai suteiks visą pageidaujamą informaciją, kurios jums gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba tiek anglų, tiek rusų kalbomis. Jeigu nesusiplanavote kelionės iš anksto – ne bėda, nes turizmo centruose tikrai galite gauti įvairių lankstinukų, informacinių bukletų, miesto žemėlapių. Talino turizmo vietos tik ir laukia turistų, norėdamos ir turėdamos ką parodyti.

Turizmas Taline yra išvystytas. Galite įsigyti turisto kortelę (Tallinn tourist card), kuri atidarys daugelį durų ir pakvies nemokamai aplankyti muziejus (ar bent jau suteiks nemažai nuolaidų), daugeliu atveju naudotis viešuoju transportu, parūpins nuolaidų maitinimo bei apgyvendinimo sektoriuose.

Talino turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Turizmas Taline – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF