Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Savaitgalis Taline


Jeigu pavargote nuo kasdieninių darbų, atsibodo tas pats gyvenimo ritmas, vadinasi reikia atostogų. Savaitgalio kelionė įTaliną – neišdildomų įspūdžių ir patirčių miestas, kuriame susipina šiuolaikiškumas su senoviškumu. Miestas išlaikęs autentišką dvasią, likusią dar nuo viduramžių: bažnyčios, akmenimis grįstos gatvelės.

Skrydis iki Talino trunką vos porą valandų, todėl kartu su savimi be jokių problemų galite vežtis net mažus vaikus, nes pati kelionė neprailgsta. Mažiesiems Taline yra apstu pramogų, žinoma, suaugusiems taipogi. Todėl savaitgalis Taline – unikali galimybė susipažinti ne tik su pačiu miestu, bet ir su gyventojų gyvenimu.

Talinas kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio, išsiilgusių atostogų džiaugsmo, todėl savaitgalis Taline įtrauks į pramogų bei linksmybių sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko, praleisto šiame mieste.

Romantiškas savaitgalis Taline – tai puiki galimybė į santykius įnešti šviežio oro gūsį. Talino miestas siūlo romantiškus pasivaikščiojimus po parką, senamiestį,. Toks savaitgalis dažnai mėgstamas per įvairiausias šventes: Valentino dieną, Kalėdas, Naujuosius metus, kai miestas pasipuošęs įvairiausiomis dekoracijomis ir šventiška aura. Savaitgalio keliones į Taliną organizuoja įvairios kelionių agentūros, kurios pateikia pigesnius skrydžių ir nakvynės pasiūlymus.

Savaitgalis Taline pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo galerijų, muziejų ir kitų lankytinų vietų lankymo, iki naktinio siautulio naktiniuose klubuose, baruose bei restoranuose. Taip pat nederėtų užmiršti ir nemokamų renginių, vykstančių tiesiog gatvėse ar miesto skveruose.

Savaitgalis Taline – prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas.

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF