Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Gyvenimas Taline


Pažinti jokio užsienio miesto neįmanoma iki galo per keletą dienų praleistų jame. Reikėtų jame pagyventi, išmokti kalbą, skirti tam daug dėmesio, o visgi gyvenime daug laiko tikrai neturime. Jeigu norite bent šiek tiek susipažinti su Talinu, turėtumėte jam skirti net keletą savaičių. Geriausia pažintį su Talinu pradėti nuo senamiesčio, jame praleisti daug laiko tam, kad pajustumėte atmosferą, miesto dvasią, architektūrą, senąjį palikimą, galbūt net ir estų kultūrą bei tradicijas. Talino gyventojai maloniai priima kiekvieną atvykėlį, tikrai padeda susiorientuoti gatvėse, nukreipia į įžymiausias miesto vietas.

Gyvenimas Talino mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Žinoma, pasirinkę poilsį su šeima, kurioje yra mažamečių vaikų, tikriausiai, pabūsite ramiai, pavaikščiosite po įžymias vietas, aplankysite parkus, senamiestį. Tačiau, jeigu keliausite su draugais, tikriausiai leisite sau šiek tiek ir papramogauti, nueiti į barą ar naktinį klubą. Todėl atostogos tikrai priklausys tik nuo kiekvieno individualaus žmogaus.

Nenuostabu, kad Taline, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiai yra ne tokie kosmopolitiški ir atokesniuose rajonuose Talino gyvenimas plaukia sava vaga. Visgi gyvenimas Taline nustebintų kiekvieną lietuvį, nes pati estų kultūra yra labiau skandinaviška nei baltiška, ją vertėtų pažinti.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Taline yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų. Pragyvenimas Taline – aukštas, brangesnis nei Lietuvoje, tačiau čia ir atlyginimai yra didesni (vidutinis mėnesinis uždarbis atskaičius mokesčius – 846.13  eurų).

Gyvenimas Taline sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Talino gatvėse sulėtėja ir aptingsta.

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF