Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Vilnius - Talinas


Talinas – miestas, kurį pamėgęs ne vienas lietuvis. Susiplanavus atostogas šiame mieste, yra unikali galimybė susipažinti su kiek kitokiu senamiesčiu, kitokiomis lankytinomis vietomis, įdomiais objektais, kurių niekur kitus pasaulyje neatrastumėte. Pulsuojantis kitoniškumu, savitu architektūriniu paveldu Talinas sužavi daugelį žmonių, atvykusių iš įvairių pasaulio kraštų. Pasirinkę Taliną savo pagrindiniu atostogų arba ilgojo savaitgalio objektu, tikrai nenusivilsite, o susiplanavę kelionę iš anksto, praleisite laiką turiningai.

Vilnius – Talinas skrydžiai

Vilnius – Talinas skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Talinas nuo Vilniaus nėra labai atitolęs (Vilnius – Talinas atstumas: 528.95 km), todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje. Tam, kad galėtumėte planuoti savo ateities planus po atostogų, pirkite išankstinius bilietus Vilnius – Talinas – Vilnius. Vilnius – Talinas – Vilnius bilietai palengvins kasdienybę, jums nereikės dar kartą gaišti laiko perkant atgalinius bilietus bei rūpintis jais vėliau.

Vilnius – Talinas tiesioginiai skrydžiai

Tiesioginis skrydis Vilnius – Talinas pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei visiškai neprailgs. Šis keliavimo būdas yra pats optimaliausias tiek laiko, tiek ir patogumo atžvilgiu. Į miestą kartais žmonės traukia ir nuosavu automobiliu ar autobusu, tačiau šis kelionės variantas yra labai varginantis.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Talinas Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Talinas Wizzair kelionių pasiūlymai

Pigiausi bilietai yra dažniausiai likus pusei metų iki skrydžio, todėl jei turite galimybę, susiplanuokite savo kelionę iš anksto ir pasirūpinkite, kad skrydis Vilnius – Talinas jums kainuotų kuo pigiau.

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF