Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Talinas - Vilnius


Talinas yra miestas, pasižymintis unikalumu ir modernumu. Jame daug tiek šiuolaikinių architektūrinių pastatų, tiek ir senojo paveldo. Tai bene vienintelis miestas Europoje, taip gerai išsaugojęs viduramžišką senamiestį, primenantį pasakas. Kiekvienas, norėdamas pavaikščioti Talino gatvėmis, aplankyti įdomias vietas, lankytinus objektus ar muziejus, pašėlti naktiniame klube, pavakarieniauti prabangiame restorane, tikrai tai gali padaryti. Jeigu jūsų atostogų kryptis – Talinas, iš anksto pasirūpinkite tiek bilietai į jį, tiek ir atgaliniu Talinas – Vilnius skrydžiu.

Talinas – Vilnius bilietus geriausiai yra pirkti likus bent pusmečiui iki išskridimo. Turėkite omenyje, kad švenčių laikotarpiu bilietai brangsta, kad ir į kurią pasaulio šalį planuojate skristi. Visgi, Talinas – Vilnius skrydis vykdomas ganėtinai dažnai, todėl į Lietuvą nuskrisite tikrai pigiau. Skrydis Talinas – Vilnius tiesiogiai neprailgs, o kelionė bus patogi bei maloni. Talinas – Vilnius lėktuvas išskrenda iš pagrindinio Talino oro uosto, kuris nuo Talino centro įsikūręs vos už 4 km, todėl jį pasiekti yra lengva bei paprasta.

Talinas – Vilnius ir atvirkščiai skrydžiai yra vykdomi net kelis kartus per savaitę, kadangi Estijos sostinė nuo Vilniaus nėra labai atitolus, todėl kelionė neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Skrydžių kompanijos kiekvieną mėnesį siūlo Talinas – Vilnius pigius skrydžių pasiūlymus. Jos taiko akcijas, nuolaidas, todėl norėdami tiesiog savaitgalį aplankyti Lietuvą, paieškokite internete ir įsigiję bilietus nuskriskite į Vilnių bei padarykite staigmeną savo artimiesiems.

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF