Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Talinas - Stokholmas


Talinas – nuostabaus grožio miestas, kupinas idėjų, kurios atsikleidžia vos aplankius jo viduramžišką senamiestį. Lankytinos vietos, objektai, muziejai, restoranai, kavinės, barai, architektūriniai statiniai – tai ir dar daugiau dalykų žavi kiekvieną, aplankiusį Taliną. Turistai dėl šių vietų kasmet plūsta į Taliną, norėdami susipažinti ne tik su juo, bet ir su vietiniais gyventojais, jų tradicijomis ir kultūra.

Talinas – Stokholmas lėktuvu

Talinas – Stokholmas yra labai dažna kryptis, kurią pasirenka pramogų ir azarto ištroškę turistai. Tai unikali galimybė pamatyti abudu miestus vienos kelionės metu. Talinas – Stokholmas bilietai pigiausi būna juos perkant iki kelionės pradžios likus bent pusei metų arba skrydžių bendrovės pateikus unikalius pasiūlymus – akcijas. Brangiausi Talinas – Stokholmas bilietai – švenčių laikotarpiu arba vasaros sezonu, kai turistai, išsiilgę atostogų renkasi šią kryptį, norėdami turiningai praleisti savo laisvą laiką.

Stokholmas – Švedijos sostinė, pasižyminti unikaliu architektūriniu paveldu, nuostabaus grožio gamta. Taip pat miestas turi savo kavinių, kavos kultūrą, kadangi jame kiekvienas, norintis paragauti skanios, tikros kavos, tai gali padaryti. Lankytinos vietos, muziejai ir kiti įdomūs objektai nepaliks abejingo nei vieno, todėl keliaudami į Taliną, nepraleiskite progos iš jo nuvykti ir į Stokholmą. Kelionė bus pigesnė, o ir aplankysite žymiai daugiau.

Linkime malonaus skrydžio ir neišdildomų emocijų.

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF