Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Talinas - Helsinkis


Talinas – labai populiari atostogų arba ilgojo savaitgalio kryptis ne tik vasarą, bet ir šaltuoju žiemos laikotarpiu. Dažnas, norintis pailsėti, tiesiog sėda į lėktuvą ir lekia kur akys mato. Vis dėlto, ne kiekvienas gali sau leisti tolimus pasaulio kraštus, todėl renkasi artimesnius, bet ne ką prastesnius. Jeigu planuojate šiek tiek pailsėti nuo kasdienių dienos darbų, savaitgalį praleisti įdomiai, lėktuvo bilietų kainos tikrai nesutrukdys to padaryti.

Talinas – Helsinkis

Kartais žmonės, atvykę į Taliną ir ten aplankę įdomias vietas, lankytinus objektus, muziejus, restoranus ir susipažinę su miesto kultūra bei gyvenimu, pratęsia savo atostogas ir kituose mieste. Talinas – Helsinkis yra kita populiari kryptis, kurią pasirenka žmonės. Helsinkis yra Suomijos sostinė, taip pat labai įdomi ir kitoniška, unikali tiek savo gamta, tiek lankytinomis vietomis, modernumu, paprastumu. Pirkdami lėktuvo bilietus Talinas – Helsinkis, iš anksto pasirūpinkite ir atgaliniais Helsinkis – Talinas bilietais, kuriuose galite nusipirkti interneto pagalba. Lėktuvo bilietai internetu yra pats patogiausias ir greičiausias būdas norint jos įsigyti.

Talinas Helsinkis skrydžiai

Talinas – Helsinkis skrydis pigiausias būna tada, jeigu bilietus žmogus perka likus iki išskridimo datos bent pusmečiui. Vis dėlto, skrydžių bendrovės dažnai taiko nuolaidas ar pateikia pigius skrydžių pasiūlymus, prieinamus kiekvienam. Brangiausi bilietai būna švenčių laikotarpiu, todėl norėdami praleisti šventes ne tik Estijos, bet ir Suomijos sostinėje, pasitaupykite ir nusipirkite išankstinius bilietus.

Atostogos tiek Taline, tiek ir Helsinkyje praeis nepakartojamai, jeigu susiplanuosite savo kelionę ir iš anksto nuspręsite ką norite pamatyti šiuose unikaliuose ir žaviuose miestuose.

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF