Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Ryga - Talinas


Ryga, kaip ir Talinas yra kontrastingi bei įdomūs miestai. Abudu pasižymi unikalumu bei lankytinų vietų gausa, nenurimstančiais turistų srautais, kurie plaukte plaukia kasmet į šias skirtingų šalių sostines. Jeigu norite nuvykti į Taliną, bet tuo pačiu ir pamatyti dar vieną sostinę, optimaliausias variantas yra skrydis Ryga – Talinas. Ne vien tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos kiekvienas gali patekti į Estijos sostinę, o tuo pačiu ir pažinti Rygą, kurią pasiekti galima labai greitai ne tik automobiliu, bet ir autobusu.

Ryga – Talinas lėktuvu

Pirkdami pigius lėktuvų bilietus iš Rygos į Taliną, pasirūpinkite ir atgaliniais bilietais. Ryga – Talinas ir Talinas – Ryga skrydis bus pigus, jeigu bilietus pirksite iš anksto, iki kelionės pradžios likus bent pusei metų arba penkiems mėnesiams. Kuo labiau artėja išskridimo data, tuo labiau bilietai brangta, todėl turėkite tai omenyje ir jais pasirūpinkite vos susiplanavę savo kelionę.

Brangūs Talinas – Ryga skrydžiai ir atvirkščiai, dažniausiai, būna švenčių laikotarpiu, kai žmonės, išsiilgę atostogų džiaugsmo, keliones planuoja net ir šaltuoju sezonu. Taip pat bilietų kainos padidėja ir vasarą, kai turistai plūsta į visas pasaulio šalis, stengdamiesi kuo turiningiau ir įdomiau praleisti savo laisvalaikį.

Linkime, kad skrydis Ryga – Talinas praeitų maloniai, o abu miestai paliktų neišdildomų įspūdžių bei būtų bent dar kartą gyvenime aplankyti!

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF