Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Kaunas - Talinas


Talino miestas – unikalus ir išskirtinis. Jam netrūksta nei šiuolaikinių architektūrinių statinių, nei senovinės dvasios. Istorinis paveldas jame labai gerai išlikęs. Talinas vienas iš geriausiai išlaikiusių viduramžišką dvasią, o jo senamiestis pakeri ne vieną istorijos mėgėją. Jeigu pasirinkote kelionę į šį miestą, pasirūpinkite ne tik lėktuvo bilietais, bet ir susiplanuokite iš anksto, ką norite jame nuveikti, ypač jeigu laiko turite nedaug.

Kaunas – Talinas

Skrydžiai į Taliną yra vykdomi iš įvairių Lietuvos lokacijos vietų: iš sostinės Vilniaus bei Kauno. Tai iš ties unikali galimybė kiekvienam gyvenančiam šiuose miestuose nuvykti patogiau ir greičiau į pagrindinį savo kelionės tašką.Kaunas – Talinas skrydžiai yra vykdomi labai dažnai, kartais į savaitę net kelis kartus, todėl norėdami aplankyti miestą savaitgalį, tai drąsiai galite padaryti, svarbiausia iš anksto išsirinkti kelionės datą.

Kaunas – Talinas pigūs skrydžiai

Kaunas – Talinas pigus skrydis bus tada, jeigu juo pasirūpinsite iš anksto. Pigiausi lėktuvo bilietai būna perkant juos bent šešiems mėnesiam iki išskridimo datos. Vis dėlto, skrydžių bendrovės rūpinasi savo klientais ir kartais pateikia nerealius kelionių pasiūlymus, jos taiko labai dideles nuolaidas. Kaunas – Talinas lėktuvu pasiekiamas labai greitai. Atstumas tarp šių miestų nedidelis, todėl skrydis neprailgs ir jūs greitai galėsite mėgautis savo atostogomis.

Kaunas – Talinas lėktuvas išskrenda iš pagrindinio Kauno oro uosto. Jisai nuo paties miesto yra nutolęs vos 13 km, įsikūręs Karmėlavos gyvenvietėje, puikiai pasiekiamas automobiliu ar autobusu.

Linkime malonaus skrydžio ir neišdildomų emocijų, kurias prisiminsite visą savo gyvenimą.

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF