Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Taliną


Estijos sostinė – unikalus miestas, kurį savo atostogų tašku pasirenka iš ties daug žmonių, norinčių pažinti estų kultūra, tradicijas, susipažinti su dar nuo viduramžių laikų nepakitusiu senamiesčiu bei Estijos istorija. Jeigu planuojate kelionę įTaliną, pirmiausiai pasirūpinkite skrydžio bilietais į šį miestą.

Bilietų kainos į Taliną visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Talinas sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.

Bilietų kainos į Taliną taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms iki skrydžio, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Skrydžių kainos į Taliną visada bus pigesnės, jei juos įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti atostogų metu.

Taip pat, pigios bilietų kainos į Taliną pradžiugins mėgstančius atostogas ar visus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių daug skraido, kai keletas pigių skrydžių bendrovių susipeša dėl pigiausios vardo ir skelbia neadekvačiai pigių bilietų į Taliną pasiūlymus.

Planuokite savo keliones iš anksto ir nenusivilsite. Gero skrydžio!

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF