Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Talino muziejai


Talinas – gražus, unikalus ir išskirtinis miestas. Jo senamiestis pasižymi autentiška viduramžių dvasia, kadangi miesto nenuniokojo gaisrai, jisai liko labai patrauklus turistams. Taline yra daug lankytinų vietų, bažnyčių, parkų bei, žinoma, muziejų – kurie yra vienas iš pagrindinių turistų traukos objektu. Kaip kitaip, jei ne aplankius pagrindinius muziejus, susipažinti su senovine miesto kultūra, tradicijomis, istorija.

Talino muziejai

Talino muziejai – jų šiame mieste tikrai daug. Per trumpas atostogas ar savaitgalį, žinoma, visų muziejų aplankyti ir ištyrinėti tikrai neįmanoma, todėl kiekvienas, kuris planuoja kelionę į Estijos sostinę, privalo pasidaryti jam įdomių vietų sąrašą, kurias jisai žada pamatyti.

Talino jūrų muziejus

Šis Talino muziejus – išskirtinis, analogų neturintis visame pasaulyje. Jo aplankyti skuba žmonės iš visų šalių kampų ir kampelių. Jisai nuo Lietuvos jūrų muziejaus skiriasi gerokai, kadangi estai yra orientuoti ne į flora ir fauną, bet nori supažindinti ir sudominti žmones laivybos praeitimi bei apstulbinti tuos žmones, kurie su jūrų technika neturi nieko bendra. Lietuviai dažnai šį jūrų muziejų vadina kitais pavadinimais – Hidrolėktuvų uosto muziejus arba Talino laivų muziejus, todėl keliaudami nesusipainiokite. Kiekvienas, apsilankęs šiame muziejuje, turės galimybę susipažinti su netgi dviem šimtais įdomių eksponatų, kurie nustebins net daug ko mačiusius suaugusius bei patiks net ir vaikams.

Talino miesto muziejus

Talino miesto muziejus – įkurtas XVI amžiuje statytuose namuose, kuriuose gyveno pirkliai. Šiame muziejuje, kiekvienas lankytojas gali susipažintu su Talino miesto praeitimi nuo pernykščių laikų iki pat XX amžiaus pradžios. Būtina pridurti, kad muziejus apima pačius svarbiausius Talino miesto istorijos aspektus.

KGB muziejus

Šis muziejus įkurtas vos prieš kelis metus Viru viešbutyje, buvusiose KGB patalpose. Muziejus atspindi sovietinės institucijos veiklą, kuri kadaise buvo vykdoma. Sovietų laikais šiame ir kituose Estijos viešbučiuose, kiekviename kambaryje buvo padėtos „blakės“, kurių dėka, sovietų valdžios šnipai klausydavosi svetimų pokalbių, norėdami išsiaiškinti šalies paslaptis.

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF