Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Talino centras


Talinas – žavus ir užburiantis miestas. Jis nėra labai brangus, palyginus su kitais Europos miestais, tačiau kainos didesnės nei Lietuvoje. Visgi ir atlyginimai mokami didesni. Talino centras – ta vieta, kurią pirmiausiai turi aplankyti kiekvienas,atostogaujantis šiame mieste. Talino centras netgi yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą kaip vienas iš Europos miestų, išsaugojusių gražų istorinį viduramžinių paveldą. O ir iš tikrųjų, apsilankius Estijos sostinės senamiestyje, pasijauti tarsi filme ar pasakoje apie viduramžius –  tai iš ties žavu.

Talino centro plotas yra pakankamai didelis, norint jį visą apeiti, reikėtų net kelių valandų. Tačiau, norint neskubant aplankyti įdomias ir gražias vietas, muziejus, įžymius objektus – paties senamiesčio aplankymui reikėtų skirti bent porą dienų.

Talinas prekybos centrai

Talino mieste yra nemažai prekybos centrų, kurie traukia turistus. Tikrai ne paslaptis, kad kiekvienas, atvykęs į bet kurį miestą, nepraleidžia progos susipažinti ne tik su įdomiu istorijos paveldu, bet ir šiuolaikiniais, moderniais statiniais, pasižiūrėti koks gyvenimas vyksta už prekybos centrų sienų. Tikriausiai pats žinomiausias ir lankomiausias prekybos centras Taline – „Viru Keskus“. Jame yra virš 100 įvairių parduotuvių bei aptarnavimo vietų, vyksta įdomūs renginiai, ant stogo įsikūręs unikalus kinas. Šis prekybos centras turi didžiausia knygyną, įsikūrusį Estijoje.

Talino miesto centras – sužavės kiekvieną, atvykusi į Estijos sotinę ne tik pirmą, bet ir antrą ar net dešimtą kartą. Tai ta vieta, kurioje kiekvienas, norintis susipažinti su Skandinaviška kultūra, su estų tradicijomis, privalo apsilankyti.

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF