Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Darbas Taline


Talinas – žavus miestas, kurį ne tik atostogoms, bet ir nuolatiniam gyvenimui pasirenka ne vienas žmogus. Įsikūrus Estijos sostinėje ir išsinuomojus namą ar butą, kitas svarbus žingsnis – pasirūpinti darbu. Tikriausiai ne vienas prieš keldamasis į Estijos sostinę, susiranda darbą iš anksto, tačiau yra ir tokių, kurie ieškosi vietoje.

Darbas Taline

Darbo pasiūlymai dirbti Taline, dažniausiai, yra pateikiami aukštas pareigas užimantiems žmonėms kituose Estijos ar pasaulio miestuose. Jeigu Jums patinka Skandinaviška kultūra – nuolatinis pasilikimas Taline yra kaip tik tai, ko ieškote.

Darbas Taline vasarai – įdomi ir unikali proga, kuri pasitaiko tikrai ne kiekvienam. Todėl, jeigu esate studentas ir norite turėti ne eilinę vasarą – lėkite į Taliną ir susipažinkite su šio miesto kultūra, tradicijomis, estais, kurie yra be galo svetingi ir draugiški žmonės. Darbai Talino mieste tikrai nesimėto ant kelio, todėl gali būti, kad norint šiame mieste jį susirasti – gali tekti paplušėti, ypač nemokant estų kalbos. Visgi Taline kiekvienas gali susikalbėti anglų ir rusų kalbomis, todėl problemų neturėtų kilti.

Pragyvenimo lygis Talino mieste yra vidutinis, kaip ir atlyginimas. Vidutinis mėnesinis uždarbis atskaičius mokesčius – 846.13  eurų. Net ir minimalus atlyginimas yra didesni nei Lietuvoje, todėl jeigu norite ne tik pažinti šalį, bet ir užsidirbti pinigėlių – miestas suteikia šią galimybę.

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF