Pigiausi skrydžiai į Taliną iš artimų oro uostų

Apie Taliną


Talinas – nuostabiai gražus Estijos miestas, kiekvieną paperkantis savo unikalumu bei senamiesčio gražumu. Senamiestis – tarsi iš senovinių filmų, jame stovi ne viena pilis, gatvės grįstos akmenimis, todėl romantiškiems pasivaikščiojimams tai iš ties tinkama vieta. Talinas šventiniu laikotarpiu yra labai įdomiai pasipuošęs, jame sklinda tikra Kalėdinė dvasia. Jeigu Jums rūpi viskas apie Taliną, apie vietinių žmonių tradicijas – atvažiuokite ir pamatykite bei išgirskite tai, kas domina.

Planuojate atostogas, verslo kelionę ar galvojate apie tai, kaip nestandartiškai praleisti savaitgalį? Jums padės pagrindinė, naudinga informacija apie Taliną bei atmintinė, ką turėtumėte žinoti keliaudami į Estijos sostinę.

Įdomūs faktai apie Taliną:

  • 2011 metais Talinas buvo paskelbtas Europos kultūros sostine;
  • Talino miesto vardas yra kildinamas iš taani linn žodžių junginio, kurio reikšmė „danų miestas“. Kitas kildinimas iš žodžių junginio tali linna, kuris reiškia „žiemos pilis“;
  • Taliną sudaro 3 istorinės dalys: „Katedros kalva“, senamiestis ir gyvenamoji miesto dalis.

Išsamesnius faktus apie Taliną bei dar platesnę, naudingą informaciją ką veikti Taline ir panašiai, rasite Talino turizmo tinklalapyje: http://www.visittallinn.ee/

Prieš lankydamiesi Estijoje, pasistenkite surinkti kuo daugiau informacijos apie Taliną – atostogos ar verslo kelionė taps maloni, suteiks gerų įspūdžių ir padės išvengti nesusipratimų.

Talino Oro uostai
  • Ulemiste oro uostas TLL
  • Pirita Harbour oro uostas QUF